Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A DM-be láttam hajszínezőt....

A DM-be láttam hajszínezőt. Biztos hogy tényleg kimosódna 6-8 hajmosás után?

Figyelt kérdés
Sajnos a márkáját nem tudom de 200FT. Van vörös,lila,sötétbarna,fekete. És az van ráírva, hogy 6-8 hajmosás után kijön. Ez szerintetek igaz? Nem szívesen kenném be a hajam ilyenekkel, csak ha tényleg teljesen kikopik belőle!
2011. júl. 3. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a festék nem dobozba volt, hanem mint amilyen csomagolásba van ez a Bolero italpor: [link]
2011. júl. 3. 15:09
 2/5 anonim válasza:
igen egy idő után kikopik a pontos időt nem tudom, de ha sötét a hajad akkor nem igazán fogja meg pl 1-ik bnőmnek sötétbarna haja volt és vörös színűt használt és nem volt szép annyi biztos :D
2011. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Garnier hajszínezőt használok,de az olyan másodfokozatút,ami kijön 24-28 hajmosás után. Nos,volt olyan,hogy már másnap kijött.-.-:S Szóval,igen,szerintem kijönne teljesen.:) Csak lehet,hogy megérné egy kicsit drágábbat venni,mert az olcsóbb lehet,hogy rosszabb is. Én láttam ugyanilyen 6-8 mosásút,csak Palettében. Az talán jobb,és az olyan 500 Ft körül van. Már Intersparban is láttam. Sőt..Coop-ban is.:) De ahogy gondolod.:) De igen,biztos kijönne belőle.:) Főleg,ha először csinálod.:)
2011. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz a színezőkkel, bizonyos szempontból makacsabbak a hajfestékeknél is...
2011. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem, de be se fogta :D Sztem nbiztos kimosódna előbb is, úgy hogy kipróbálhatod ennyi pénzért ;)
2011. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!