Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap befestettem a hajam,...

Tegnap befestettem a hajam, de nem vagyok megelègedve a színével, lesz baja, nagyon megviseli a hajam, ha ma újra befestem?

Figyelt kérdés
Eddig fodrászhoz jártam, de már túl drága ezért festettem be magamnak. Sötétszőke, az eredetimtől nem tér el nagyon, mennyi ideig hagyjam rajta tegnap 20 percet volt.
2011. júl. 3. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

..........

30-40et kell.

2011. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bolti hajfestéket használsz akkor rá van írva a használati utasításra(az a fehér papír) ha meg fodrászkellékes a festék akkor meg mondja a fodrászkellékes mit hogy...
2011. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hajfestés között ki kell hagyni legalább 2 hetet..vagy többet
2011. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobozokra mindig rá van írva meddig kell.....ugyanis valamelyiket 20 percig, valamelyiket 40, sőt már kapható 10 perces festék is és ráadásul bizonyos festékek bizonyos szőke árnyalatait 50 percig, de azt is ráírják hogy melyikeket.......


És festés között el kell telnie 4 hétnek hogy ne károsodjon annyira. De kettőnek legalább!!

2011. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már festettem magamnak be rögtön utána, és semmi baja nem lett a hajamnak. Krízishelyzetben, amikor egy kicsit hajlandóak vagyunk megalkudni, hogy akár a hajunk rovására mehet a dolog, akkor szerintem megengedhető. Amúgy nekem már fodrász is festette be azonnal festés után, amikor egyszer a festése után azt mondtam neki, hogy én ilyen fejjel nem megyek ki az üzletből. És akkor újrafestette. Nem lett tőle semmi bajom. Én nem rábeszélni szeretnélek, csak egy ellenvélemény az előzőekéhez képest. Egyébként mostmár én is magam festem a hajam pár éve, és jópárszor az elején elbénáztam és alig vártam, hogy újrafesthessem. Aztán belejöttem, most már tudom érzésre és ránézésre, hogy elég lesz a hatóidő, nem is kell órát néznem. Lényeg, hogy mindig ugyanolyan márkáju festéket használj, csak az árnyalatokkal variálhatsz. És egy idő után kialakul, hogy melyik tetszik igazán. Én is ez okból kezdtem házilag, mert sokalltam az árát ahhoz képest, hogy legtöbbször nem is tetszett, ahogy sikerült a fodrásznak. Mindig más színe lett, véletlenül sem olyan, mint a múltkor. Próbálkoztam sok-sok fodrásszal, aztán, ha valakin láttam ami tetszik, elmentem oda, de persze az enyém nem olyan lett. Szóval feladta a reménykedést, hogy valaha megcsinálják nekem olyanra, ami tetszik is. Ezért a saját kezembe vettem a sorsom. Nem mondom, az elején nem ment simán, de megérte. Mostanra olyan professzionális módon értek hozzá, és mindig, minden hónapban ugyanolyan, mint ahogy én szeretném. De ha becsúszik valamilyen gikszer, csak magamat okolhatom és ráadásul nem fizettem érte egy vagyont a fodrásznak. Szóval az ilyen hibákból csak okulni tudsz. Ha vagy elég bátor, akkor fest be újra.

40/n

2011. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!