Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek feltétlenül kell...

Szerintetek feltétlenül kell szemránckrém 30 fölött?

Figyelt kérdés
Sokat kipróbáltam de mindegyik irritálja a szemem még az is amelyikre rá van írva,hogy bőrbarát.Amelyiktől semmi bajom attól sem látok sok változást igaz 32 leszek és nincs is szarkalábam csak kicsi.A sima hidratáló krémnél is látom azt a hatást mint a szemránckrémnél p.l:kék dobozos níveánál vagy bármelyik érzékeny bőrre szánt krémnél.
2011. júl. 2. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a sima hidratáló krémektől is viszkető érzést érzek és egy két helyen ki is pirosodik.
2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy látszik különlegesek vagyunk.Alig van arckrém ami szóba jöhet.Ha erőltetem a szemránckrémet akkor csak viszket a szemem és hunyorgok és attól leszek szarkalábas nem attól ,hogy nem használom.Amitől megnyugszik a bőröm az a fémdobozos nívea,a gyógyszertári krémek és valamelyik babakrém de nem mindegyik.A mostani GABI is irritálja a szemem környékét.Régen volt a pöttyös és a csíkos ami már nincs és jó volt.Még az aranyérkenőcsről hallottam,hogy jó a szemkörnyéki ráncok ellen.Még a körömvirágos szemráncolajon gondolkozok ami 1500ft köröl van és 30 ml-is.Egy évig elég.
2011. júl. 2. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül.Elég,ha hetente a gyűrűsujjaddal átmasszírozod a szemkörnyéket és nem hunyorogsz.Használj napszemüveget erős fénynél.
2011. júl. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!