Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj. Véleményeitek?

Niki *_* kérdése:

Ricinusolaj. Véleményeitek?

Figyelt kérdés
Haj, szempilla, szemöldökkel kapcsolatban vettél észre változást? nőtt tölle a haj?
2011. júl. 1. 10:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
senkiii?:(
2011. júl. 1. 10:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajam nőtt tőle, több mint 2 cm-t. Szempillámon is és a szemöldökömön is észrevettem a növekedést meg a dúsulást. Nekem nagyon bevált. Vannak fent neten naplók..ha érdekel.
2011. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a hajamra használtam, nem kimondottan növesztés céljából (így is gyorsan nő), csak egy kis ápolásnak. Már az első használattól puhább, fényesebb lett a hajam.
2011. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát... én használtam egy darabig de nálam egyáltalán nem használt...:S..

azért kezdtem el használni mert a hülye kozmetikus felrakott nekem ilyen szar műszempillát (alkalomra) ami 2 hét múlva jött csak le (pedig olyat kértem ami már aznap este lejön), és nagyon rossz volt , kiszakította egy csomó szempillámat :S:( ugyhogy elkezdtem használni ezt az olajat, szemöldökre is kentem mivel alig van és szőke..de nem használt :/

2011. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszii a véleményket :) utánan nézek :)
2011. júl. 1. 10:52
 6/13 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés akármilyen samponnal ki lehet mosni??:)
2011. júl. 1. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. De legalább vagy 3x! :)
2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
(:(:
2011. júl. 1. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:
és hajra hogyan kell használni??:)
2011. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

10:39-es vagyok.


Én így szoktam: megmosom a hajam 1 samponozással, csak hogy a kosz nagyja lejöjjön.


Egy evőkanál étolajat, két teáskanál ricinusolajat és egy tojás sárgáját összekeverem, és felkenem a vizes hajamra. Húzok rá egy zuhanysapkát (zacskó is jó), ez fontos, mert a melegben "dunsztolódik" a haj a pakolásban, jobban beszívódik, hat. A zuhanysapkára még egy törölközőt tekerek, mint egy turbánt.


Ez mind este történik, lefekvéskor leveszem a törölközőt (kényelmetlen benne aludni), és a párnámra terítem (ha netán valami kifolyna, ne a huzat legyen olyan), és azon alszok.


Másnap reggel rendesen hajat mosok. A tojás miatt könnyebben kijön, nekem a sima 2 samponozásos hajmosással teljesen ki szokott jönni. Ez a pakolás (a tojás miatt) a zsírosodást is csökkenti, mióta ezt alkalmazom, a korábbi heti minimum 3 helyett bőven ráérek 1-szer hajat mosni.

2011. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!