Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el anyának, h...

Hogy mondjam el anyának, h borotválom a lábam?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, elég szőrös a lábam, és idén tavasszal anyának már mondtam, hogy milyen szőrös a lábam meg minden, és célozgattam rá többször is, de nekem még korai lenne ő 15-16 évesen kezdte. És már idegesített, mert jött a nyár és fogtam a borotvát, és leborotváltam azóta rendszeresen borotválom, és többször volt már rajtam rövidgatya, és vagy nem vette észre vagy nem szólt?? Epilátor is van otthon de az nagyon fáj, így borotválok. Nem szeretnék elötte titkolózni, de valahogy elszeretném mondani neki, hogy borotválok de csak nyáron szeretnék, hogy ne haragudjon meg?
2011. jún. 28. 14:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Milyen anya már az, aki eltiltja a lányát a borotválástól?? Én nem mertem leborotválni 13 évesen a bikinivonalam, és anya mondta, hogy ne féljek, nyugodtan... :) Engem a gépezéstől tiltottak el... vagy a csavargástól...
2011. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:) De ha észre is vette nem szólt érte, lehet nem is zavarja, ha nekem jó így.
2011. jún. 28. 19:22
 13/21 A kérdező kommentje:
2. és a 7.válaszolónak az ötletét összevetve elmondom neki, de köszi mindenkinek a válaszát. Ma elmondom neki. Amúgy meg arra gondoltam, h pár évig míg azért úgymond anyától függök borotválok aztán majd 15-16 éves koromba epilálni vagy gyantázni fogok.
2011. jún. 29. 12:44
 14/21 anonim ***** válasza:
fiú vagy?XD
2011. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék fiu?-.- dehogy
2011. jún. 30. 14:06
 16/21 anonim ***** válasza:

14:00 LOL

de jogos a kérdés ha a borotválás ilyen nagy dilemmát okoz xĐĐ

2011. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mintha a 12 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám. :)

Bár lehet, hogy én kicsit hamarabb "le merészeltem" epilálni a lábam. :) Anyud előbb utóbb meg fogja érteni. DE igazat írtak azok, akik azt mondták, semmiképp ne borotvával folytasd! Ilyen fiatalon pedig a nem borotválást (pl. gyantát) is bízd kozmetikus szakemberre, mert a kísérletezgetésekből hegesedés lesz, ami egy életre szól(tapasztalat)!

2011. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Anyának elmondtam, és megértette annyit mondott, h örűl, h elmondtam... majd késöbb fogom gyantázni vagy epilálni. Köszönöm a válaszokat
2011. jún. 30. 17:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, anyukák nehezen viselik, hogy nő a gyerekük, azért az nagy mérföldkő, ha a lányod borotválni kezdi magát bárhol is. Viszont ez hülyeség, hogy azért mondta h nem kéne mert ő 15-16 évesen kezdte.. én is azt hiszem 14 voltam, mikor először magamnak megcsináltam, aznap mentünk is vendégségbe, és akkor mondtam neki. Egy rossz szava nem volt, csak mosolygott. A szülők, főleg ha dolgozósak, kevesebbet vannak otthon veled, nincsenek annyira jelen az életedben, mármint nincs veled minden egyes percben, így ha felveted, furának tűnhet neki h minek, minek. Szóval nyugi, nem hiszem, hogy zavarni fogja, maximum fel kell kicsit fognia, és annyi. Ne strapáld túl.(:
2011. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Előző voltam, és olvastam egy 13 éves kiscsajt aki azt írta h erősödik a szőrzet, ha borotválsz. Két dolog, amiért NE halgass egy 13 éves, világát alig tudó gyerekre:

1. Valahonnan hallotta és szentkönyvnek veszi;

2. azért tűnik erősebbnek, mert a szőr, ami először volt a lábadon vékony végű, pl mint egy fűszál, de ha azt levágod, lenyírod, akkor már nem vékonyodó egy szőrszál, hanem a vastagabb része kerül majd feljebb és feljebb, mert nő és nő, ellentétben a gyantázással, ahol kihúzzák tövestől, és újra kezd nőni, azért nem tűnik erősebbnek, mert újra el kezd nőni, vékonyodva. Annyi.

2011. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!