Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, hogy allna? (kep)

Szerintetek, hogy allna? (kep)

Figyelt kérdés

Ezeken a kepeken latszik igazabol a hajam szine es hossza:

[link]


[link]



Es ezt a frizurat szeretnem, ugyanigy festve:


[link]


Szerintetek, hogy allna? Erdemes megcsinaltatnom? Korulbelul mennyibe kerulne? 16/L


2011. jún. 27. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugy nezel ki mint egy rossz drogos. Csak sajnalni tudlak.
2011. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem az volt a kerdes, hogy: "Szerintetek, hogy nezek ki?" hanem, hogy hogy allna az a frizura!
2011. jún. 27. 21:20
 13/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem k*rvára nincs drogos feje xd amúgy olyan gyönyörű hajad van, ne rontsd el..főleg h a szőkétől eléggé törik..:/ de azért a kérdésedre is válaszolok, szerintem azért jól állna(:
2011. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ne csináld ilyenre, nagyon szánalmas, és a hajadat is sajnálni fogod nagyon! Ne rontsd el a szép hajadat! :S
2011. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

en mar irtam,h szep lenne neked ez a haj,de hat mondjuk ritka az ilyen szep szinu haj,ugyh ne fesd be szetm...

nekem szőke hajam van,és qvara törik tőle:/ nyaron valtok vilagosbarnara ,az szaz,mert szegeny hajam:((

meg amugyis a szőke mar nem divat-uncsi..:D

2011. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hajad van,olyan szép a színe,a hossza,a fazonja. Ne rontsd el.. :( Szerintem egyébként nem állna jól. Túl világos.
2011. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem magát a frizurát megcsináltathatod. DE!!!! a színét hagydd meg így, ahogy most van.
2011. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Huuu de szép hajad van!!!

Hogyha olyanra festetnéd amilyen a képen van szeritem ugy is jòl állana.

2011. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!