Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben hol vállalnak...

Debrecenben hol vállalnak extrémebb színű hajfestést?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány fodrásznál jártam, és valami extrémebb színű hajat akartam, egyiknek sem volt hozzá festéke (pl liláspiros), felajánlottam hogy kifizetem, csak rendeljen valahonnan, de visszautasítottak. Igaz, nem mesterfodrászok voltak, de nekem arra nincs pénzem. Tud valaki ajánlani elfogadható árban fodrászt, aki vállal extrém dolgokat? [Albert szalon meg az ilyenek kilőve:)] Esetleg melyik fodrászkellékesnél tudok venni festéket, és nem szinezőt? A Halközben csak kék szinező volt, az nemjó:)
2009. márc. 26. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg a Kartács utcán, régebben ott csináltak ilyesmit. Rég jártam arra, talán még léteznek. (Dóczi u.- Kartács u kereszteződés, ott van egy tízemeletesben. A lépcsőházban könyvtár is van.
2009. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm, pár percre lakok tőle :)
2009. márc. 26. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A burgundián is láttam valami extrémet, árakat nem tudom, sőt még a nevét se. De ott a beregszászitól balra, a tejivónál a sarkon.
2009. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!