Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem a hajam itthon?

Hogyan fessem a hajam itthon?

Figyelt kérdés

Remélem sikerül érthetően megfogalmaznom a kérdésemet..:)

(A kérdés lent, első komment..)


2011. jún. 24. 12:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tehát 16 éves lány vagyok,és azt mondhatom el magamról,hogy elég dús és szép hajam van,csak kicsit "egyszínű"..már régóta be akartam festeni, de nem az egészet, csak külön tincseket, vagynem is tudom, szóval befesteni az egészet semmiképpen sem akarom, sokan mondták, hogy nagyon roncsolja, nincs értelme..valahogy úgygondoltam, hogy az alap színre festenék valamilyen világosabb színnel, csak egy két tincset.. nem tudom szerintetek ez mennyire kivitelezhető itthon? fodrászra sem szeretnék költeni egyáltalán az az igazság..vágni is mindig én vágom magamnak,ha kell. Szóval elvileg vannak ezek a növényi festékek, amik elvileg kevésbé károsak..de arról meg azt hallottam, hogy csak vöröses színben vannak, az meg ne állna jól. Belinkelek egy képet, amihez hasonlót szeretnék..csak azt nem tudom, hogyan tudnám itthon úgy megsteni magamnak, hogy ne nézzen ki hülyén. lehetséges ez? Köszi előre is, ha valai veszi a fáradtságot és ír kommentet. esetleg aki tapasztalt ilyen téren:))..
2011. jún. 24. 12:46
 2/14 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól veszem ki, csak melírozni szeretnél, lehetőleg olyan festékkel, ami nem annyira káros, igaz?

Akkor először is vásárolsz ammóniamentes festéket (ez van szinte minden színben)

Ha megvan, bekevered mondjuk a felét... Alufóliából tépsz téglalap alakú darabkákat. Kiválasztod a tincset, amit szeretnél festeni. Alá teszed a fóliát, bekened a festékkel, majd "becsomagolod", hogy ne fogja be a festék a többi hajszálat. (A becsomagolás úgy a legegyszerűbb, hogy behajtod a fólia két szélét, majd alulról fölhajtod.)

Remélem, viszonylag érthető volt és erre voltál kíváncsi! :)

2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

* Kieg.:

Nyilván a tincset kened be, miután alátetted a fóliát.

Festéket pedig kaphatsz bármelyik drogériában.

2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

Köbö csak, hogy ennyi eltérés legyen a színek közt..nem találtam jó képet, még keresek.

2011. jún. 24. 12:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, a fő kérdés igazából az, hogy nem fog hülyén kinézni? vagy szerinted menyire eltérő színt vegyek? nem lesz nagyon "csíkos"??
2011. jún. 24. 12:57
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha melír, akkor az egy világosabb szín szokott lenni nem?
2011. jún. 24. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, ez attól függ, milyen színű alapból a hajad. Csíkos meg annyira lesz, amennyire szeretnéd. Ez attól függ, milyen sűrűn választasz tincseket. Elsőre talán próbálkozz színezőkkel. (ebből is van ammóniamentes, szintén drogéria) Azok egy idő után kikopnak.


De közben találtam egy oldalt, nem olvastam végig, de itt legalább vannak képek:

[link]

2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Általában igen, de ez nem törvényszerű. :)
2011. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval nem akarom, hogy ilyen hatása legyen...

2011. jún. 24. 13:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor válassz a hajszínednél csak 1-2 árnyalattal világosabb festéket és ne ilyen sűrűn helyezd el a melírcsíkokat! :)
2011. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!