Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm,...

Nagyon pattanásos a bőröm, mivel lehet eltakarni/eltüntetni?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos a bőröm (homlok, szemöldök közötti rész, orr melletti részek) mivel tudnám eltüntetni őket, vagy esetleg eltakarni? Mert elég ciki :S
2011. jún. 22. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy maszk esetleg?

Egyébként nem eltakarni kell,hanem kezelni.

Írd be itt keresőbe,hogy pattanás és kismillió választ találsz.

2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szedj sotret-et. Bőrgyógyász írja fel, az én arcommal csodákat művelt. Kenhetsz rá csomó alapozót ha felületes megoldást szeretnél, de szerintem az elég gáz (értsd: tonna vakolat, és ha nagyon pattanásos, az sem segít)
2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mosd himalája só szappannal, bio boltban kapható, kb 1000 ft, nagyon sokáig elég
2011. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi a választ^^ Annyira nem vészes, hogy maszkot húzzak, de komoly kérdés volt, gondoltam hátha tud valaki egy normális választ, és nem kell a neten nézegetni, hogy "Ez valyon hasznos?", erről szól ez az oldal, édes. Hogy a tapasztaltabb a tapasztalatlannak elmondja a tapasztalatát.

A 'többiek': Köszönöm, szerintem kipróbálom, aztán meglátom :|

2011. jún. 22. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor lefordítom:

Az a tapasztalatom,hogy sokan nem tudják használni a keresőt és ugy látom Te is köztük vagy"édes"

Ha egy csöpp eszed is van,választhatsz kb 1000jótanács közül,amit már leírtak a nálad tapasztaltabbak,ide Gyakorira.

2011. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
sotret az kb méreg...
2011. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszadó nem arra gondolt, hogy húzz maszkot a fejedre...lol

Hanem drogériákban lehet kapni arcmaszkot, pl. a DM-nek vannak ilyen saját gyártmányú Balea arcmaszkjai, amiket felkensz, hagyod megszáradni, és lehúzható. Van többféle, különböző bőrtípusra, és 2-300 Ft-ba kerülnek.

Vagy vannak tubusos maszkok is, azokban több adagnyi van egyszerre.

Egyébként tapasztalatom szerint ne használj ilyen Clean&Clear vagy Garnier pure, vagy Neutrogena vagy akármilyen arclemosókat, én mióta felhagytam velük, sokkal szebb a bőröm. Igyál sok vizet, az nagyon látványos eredményeket ér el, akár 1 hét alatt is. Hja, és ne nyúlj az arcodhoz, ha nem muszáj, ha otthon vagy, akkor ne kenj rá semmit, mármint korrektor, alapozót.

2011. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De,én arra gondoltam,hogy húzzon maszkot,mivel kiakadtam,hogy ez a 2000.ilyen kérdés:)

Amúgy egyél élesztőt,tele van B vitaminnal és legalább bio...

2011. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nee! Ne szedj élesztőt,semmit nem hat. Nekem lehiheted. ;) csomó mindennel próbálkoztam már... Mit ne csinálj:


ne kenj a fejedre otthoni hülyeségeket:paradicsom,citrom,élesztő stb.

NE kenj a fejedre fogkrémet

lehetőleg ne használj tonikot,mert nekem kimarta a patikat és zsírosabb lett a bőröm tőle


Na szóval nekem nagyon ronda volta bőröm és sokat sírtam miatta(hát igen.. xD) utána miután sok mindent kipróbáltam elmentünk ilyen bőrdokihoz vmi kisebb rendelőbe.Biocinket írt fel gyógyszernek,amiben legalább méreg nincs.ezen kivűl kíméletesebb arclemosókrémet írt fel nekem. Most egész jó az arcom,bár azt a pár patit én is bekorrektorozom. Szerintem nem éri meg kísérletezni a bőröddel,tehát menj el bőrdokihoz ha tényleg változást szeretnél.

2011. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző válaszoló.neked hogy eljárkáltál bőr dokihoz mennyibe került? Bocs az OFF-ért.
2011. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!