Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb megoldás a...

Melyik a legjobb megoldás a miteszerek ellen? Mivel lehetne őket eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nekem inkább az orrom miteszeres. :(
2009. márc. 24. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az orromon miteszer, addig amig fel nem találtam a CLEAN&CLEN miteszereltávolító bőrradirt, amit napi 2x is lehet használni annélkül h károsítaná az arcodat. Mar az első használatnál látszik az eredmény. :)

Nem szárit és nem is irritál. próbáld ki, nekem bevált;)

2009. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is CLEAN&CLEAR arctisztito zselem van ilyen kis tisztito radir gombocskekkel :P

nagyon jo nekem is hasznal !!! de en utanna kinyomkodom a miteszereket es aztan lekenem arctisztito tonikkal..

jo megoldas meg a kamilla teaval valo parolgatas attol kitagulnak a porusok kinyomkodod es aztan lekened valami arctisztito tonikkal :)

2009. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azokat ki kell tisztíttatni kozmetikussal, magától nem fog véglegesen elmúlni. Ami ottvan az ott fog maradni, legfeljebb nem fog látszódni a fekete feje ha mosod mindenfélével, de klsöbb irritálhat és pattanás is alakulhat belőlük.
2009. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a is a legjobb ha kozmetikussal kitisztíttatod. Jók lehetnek az ilyen krémek, tisztítók is, sőt kellenek is, de nem arra, hogy eltüntessék, azt ami már van. Megelőzésre. A miteszer lényegében eltömődött pólus, amit nagyon jól kordéban lehet tartani, ha rendszerese tisztítod az arcod, és alkalmanként elmész kozmetikushoz. Az ilyen kencék arra jók, hogy emghosszabbítság az időt két kozmetikus látogatás között.
2009. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!