Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete haj radírozása/tisztí...

A fekete haj radírozása/tisztítása után egyből lehet festeni a hajat? Melyik az a színárnyalat, ami biztosan befogja?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2011. jún. 21. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz ami leszedi a festéket?

Az attól függ mennyire sikerült leszedni a feketét.Én drasztikus változást még nem láttam,max sötétbarna,középbarna festék ment rá.Szőkére,középszőkére ne számíts szerintem.

Bár én még csak Oxi reloaddal kezelt hajat láttam,biztos an jobb szer.

2011. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ezért, de most kérdezni fogok Tőled: mivel radíroztad? Nekem is fekete, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, hogy eltüntessem.
2011. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam a vital removert meg valami másik hasonló cuccot, de nem igazánjöttek be. Még sokadik radírozás után is visszapigmentálódott majdnem feketére.

A szőkítést nem ajánlom, nekem már többször is leégett mert a feketét akartam kiszőkíteni.

2011. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!


Én mindenütt azt olvastam, hogy ez nem annyira károsítja, égeti a hajat, mint ha leszívattatnám. Meg elég vastag szálú a hajam, és sok van belőle, azt sem bánnám, ha kicsit megritkulna, maradna úgyis elég.:D Elvileg ezzel a szerrel szőkére is ki lehet hozni a hajat, de a feketéből szőke... így elsőre kissé drasztikus lenne.


15:34

Még semmivel nem próbáltam, holnap tervezem. :)

2 tasak Loreal effasor + 2×75 mili oxi, ebből a legtöményebbet(12%-ost) rendeltem, majd max. nem hagyom rajta túl sokáig. Meg először mindenképp kipróbálom egy-két tincsen, ha nagyon vészes a végeredmény, nem vágok bele. :)

2011. jún. 21. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen drasztikus változtatást inkább fodrászra bíznék.
2011. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha szőke hajat szeretnék, én is fodrászra bíznám, de nem azt akarok. :)
2011. jún. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!