Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőröm nem bírja a hosszú...

A fejbőröm nem bírja a hosszú hajat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akár fél centis kis sebek keletkeznek a fejbőrömön, és a sebek helyén hámlik is a bőr ha a hajam hosszabb 3 cm-nél.

Ha rövid, tüsis, akkor semmi baj vele. A fodrász szerint, azért van, mert nem tud eléggé lélegezni a fejbőröm. Én viszont szeretnék hosszabb hajat. Mit lehetne tenni?


2011. jún. 21. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
menny el bőrgyógyászhoz, és biztos ad rá valamit.
2011. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez annyira extrém eset lenne (megnézed, elég sok ember mászkál minden probléma nélkül derékig érő, de legalábbis 3 centinél hosszabb hajjal....), szerintem ehhez komolyabb végzettség kell, mint egy fodrászsuli.

Szerintem is menj orvoshoz, ez semmiképp nem lehet normális, inkább valami csúnya bőrbetegség.

2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, szegénységi bizonyítvány, de már évek óta meg van.

Az az érdekes nem állandó. Ráadásul irreálisan magas vitamindózisok mellett, akár ki se jön. Sok korpásodás elleni szert próbáltam, de semmi se jött be.

Köszönöm a tanácsokat, elmegyek egy dokihoz.

2011. jún. 21. 21:26
 4/4 anonim válasza:
Rég történt már, de mit mondott a doki? Jobb lett azóta? Hasonló problémával küzdök, de az én hajam vagy 30centi
2020. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!