Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű tincs legyen a...

Milyen színű tincs legyen a hajamba?

Figyelt kérdés

Be szeretném festetni de nem tudom milyen szín állna jól,

barna szemem, hajam szőkésbarna mint ez:

[link] bar lehet egy két árnyalattal világosabb.


2011. jún. 19. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyen extrém színekre kapható vagy-e, de nagyon jól tud állni egy vörös, kék vagy rózsaszín tincs ilyen színű hajon :).
2011. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zöld, kék*-*
2011. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, én is valami extrém színre gondoltam

például a lilára

2011. jún. 19. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor miért kérdezed??
2011. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a rózsaszín jön be :D
2011. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen lila meg még a kék is nagyon jól tud kinézni.. mivel szőkés a hajad ink keress szinezőt.mert jól befogja, sokáig megmarad és így kevésbé roncsolod a hajad. nekem is szőkés és jól nézett ki. meg még hozzáteszem ha a a tartós festéket választod, akkor a haj alsó részébe fess (így alul látszik szépen, ha lenő az nem tűnik föl annyira) szintén a mostani világos hajad miatt sokáig rajtamarad, szóval ha lenőne akkor nem olyan látványos mert a fölötti hajréteg eltakarja. (remélem értettél..>.<)
2011. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!