Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna az oldalfrufu?...

Jól állna az oldalfrufu? (kép) Bocsi a vakuvillantós tükrös képért, de nem találtam hirtelen jobb képet.

Figyelt kérdés

[link]

Kicsi korom óta hosszú barna hajam van, és szeretnék már vmi újat. Általában copfban hordom, csak alkalmakkor hordom igy kibontva, és már nagyon unom.Anyum szerint nem lenne jó,mert nem magas a homlokom.:/

Szerintetek milyen lenne az oldalfrufu? Esetleg linkeljetek képeket oldalfrufrukról, amelyeket eltudnátok képzelni nekem. Hosszából nem szívesen vágatnék, de azért kellene valami újdonság.

Várom a válaszaitokat.


2011. jún. 19. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az arcod formája végett a tépett oldalfufru állna neked a legjobban!
2011. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja! :) És itt a link:


[link]


[link] CSAK A FRUFRU

2011. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat.

De az ilyen, mint az utolsó képen van,nem fog zavarni, ugyértem nagyon a szemembe fog lógni? vagy olalra'söpröm' és akk nem?

2011. jún. 19. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem jó lenne. De ha már úgyis ott leszel a fodrásznál, kicsit megtéphetné a fedőhajat vagy valami, mert így lapos, nem csodálom, hogy sose engeded ki. Hiába hosszú meg szép a hajad, ha lapos, Optikailag picit ezen is dob egy laza frufru.

Eleinte tuti zavarni fog, szóval még most csináltasd meg, suliig megszokod/mengő egy kicsit, ha meg mégis idegesít, túzd hátra, hordj hajráfot, stb.

2011. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi! El is megyek a héten fodrászhoz, de előtte rá kell vennem anyum, hogy megengedje, mert jól állna.


Még várom a válaszokat, mások véleményét!

2011. jún. 19. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, h hány éves vagy? NEm találom jónak, h engedélyt kell kérni anyukádtól, h frufru-t vágass... :S Meg kell tapasztalnod, h mi áll jól és mi nem.. ez nem olyan drasztikus változás, h ne lehessen helyrehozni.

Ne haragudj, h leírtam, csak kicsit bosszant az ilyen.

Amúgy a kérdésre: próbáld ki, biztos nem lesz rossz! :)

2011. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi!

Te mennyinek gondolsz?:)

Anyukám ilyen típus...engem is sokszor idegesít, hogy ég ilyen döntéseket sem hozhatok én magam, mindenről kell tudjon, és csak azt csinálhatom amit ő mond. De már lassacskán lezdem rávenni...

2011. jún. 19. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
hát.. olyan 13-15 tippellek. De ha nem talált, remélem nem sértettelek meg...:)
2011. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok :)
2011. jún. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!