Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnítónak van káros hatása?

Az önbarnítónak van káros hatása?

Figyelt kérdés
van vagy lehet valamilyen káros hatása az önbarnítónak(azon kívül hogy nem tudod egyenletesen bekenni magad)?
2011. jún. 19. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

az, hogy nem tudod egyenletesen bekenni magad, nem káros hatás. De igen, van. Ugyan úgy okozhat elváltozást, rákot egy-egy anyajegynél. Egy imserősöm éppen, hogy megúszta a dolgot. Az egyik anyajege nagyon csúnyán elváltozott, megdagadt: kiderült, hogy az ünbarnítótól.

Pedig ő is azt hitte, hogy semmi káros hatása nem lesz...

2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van, hülyén fogalmaztam. ez azért durva, ilyenről még nem is hallottam. de mi van az önbarnítóban, ami az ilyesmit okozhatja? pl egy egyszerű testápolónak nem lehet hasonló hatása?
2011. jún. 20. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most olvastam el ezt a cikket, így, hogy pont most használtam el az utolsó adagot...


[link]


Hát nem tudom mi gondoljak..ennyi káros után már nem lehet eldönteni, hogy napfény-szili-vagy ez, mindenesetre ezeknek az anyagoknak a nagy része csomó más termékben is megtalálható, pl. egy közönséges testápoló.

2011. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!