Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok izzadásra?

Mit ajánlotok izzadásra?

Figyelt kérdés
A hónaljam folyton izzad,ha melegem van ha nincs :( mindig ott van a pólómon az izzadtságfolt és nagyon zavar. Kipróbáltam már a solutio antisudoricát de irritálta a bőröm. Van azon kívül még valami hatásos? kérlek segítsetek.. Köszi:)
2009. márc. 23. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Korábban nekem is volt ilyen problémám, de az utóbbi időben semmi izzadságfolt nem volt észlelhető, Nem tudom mitől maradt abba, de minden reggel dezodort használok, talán ez lehet a megoldás????

2009. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia...semmilyen dezodor nem segített??? Hát nem ajánlom a rexona for teens 24... nekem nem segített, viszont Adidas spray az segít sztem,de még az sem 100%...még én is keresem a legjobbat, majd ha megtaláltam írok :)
2009. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de sajnos a dezodorok nem segítenek, vmi más kéne , de semmiképpen sem gyógyszer!
2009. márc. 23. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem is 100%-ban, de kicsit segít, ha langyos/hideg vízzel zuhanyozol reggel, mert akkor nemtom miért de olvastam és és tényleg kevésbé fogsz izzadni napközben
2009. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A solutio antisudorica-t higítva alkalmaztad?? Mert ha higítva,akkor lehet,hogy az okozta az irritációt...teljesen száraz hónaljra kell!
2010. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én a certain dri 72 órás éjszakai izzadsággátlót ajánlom. Nekem sem segített egy dezodor sem. Nekem egy hétig még izzadt ahónaljam utána már nem :)

2011. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám, legalább 50 féle dezodort kipróbáltam és egyik sem használt... most nem akarom elkiabálni, de azt hiszem találtam egyet, ami működik!!! Én külfölödn élek, itt nincs Solutio Antisudorica. Ami működik az SANEX!
2011. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!