Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb: alul meghagyni...

Melyik a jobb: alul meghagyni a sötétbarna hajat, felülröl pedig szőkére festeni, de tépett fazont, szóval nem lenne sok befestve, vagy alulról szőke, felül pedig meghagyni a sötétbarnát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem úgy nézne ki jól, ha alul inkább világosbarna lenne, felül meg a szőke; szóval szerintem a felül szőke jobb:)
2011. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! meghagyom az eredeti barnát alul, felül pedig besestem :)
2011. jún. 18. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ronda az ilyen haj.Akkor már inkább melír.
2011. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem gesztenyebatna a hajam. Felülről szöke, de csak melír, szerintem ez jobb mert ha kicsit lenő az sem néz ki olyan rondán (egy hónappal a fodrász után kérdezte valaki, hogy most voltam? :)). Meg nálam összekavarodott kicsit az eredeti hajszínem a szőkével szóval most olyan szökésbarna ami először fura volt, de végül is elcagyok vele.

22l

2011. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

neeee.

egyiket sem,ezek a színek együtt nem szépek.

Nem akarlak megbántani,de aki ezt kitalálta nem tudom mit érzett.

De ki tudja lehet neked jól áll:)

és bocsi ha rosszat mondtam.

2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!