Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Epilálás után ti is...

Csajok! Epilálás után ti is leborotváljátok még a lábatokat?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom a fájdalommal, szóval alaposan le szoktam epilálni a lábamat, és alapból is szőke szőrszálak vannak csak rajta, de epilálás után ha végigsimítom pár helyen nem elég sima.. Újabban utána le szoktam borotválni, és akkor teljesen jó. Nektek sima lesz epilálás után? Az "utóborotválástól" nem nőnek ki hamarabb a szőrszálak?

16/L


2011. jún. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam leborotválni utána. Nekem teljesen sima lesz az epilátortól.


19/L

2011. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem lesz teljesen sima utána, de ez csak mostanában van így... Lehet, hogy az epilátor hibája, az előző kettőnél nem emlékszem, hogy lett volna ilyen gondom.

Ha már rászántam az időt, hogy epiláljak, nem borotválom le utána, mert akkor másnap megint borostás lesz a lábam. Így is olyan picit, mintha az lenne, de ennyi belefér.

2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert az (is) a célom, hogy gyengüljenek. Meg hát akkor másnap ugyan olyan lesz, szóval felesleges.


21:29

Milyen epilátorod van? :)

2011. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én napfényben epilálok igy ki tudom szedni azokat a szöke nem látszo szörszálakat is:) ezáltal nem borotválom a lábam:) meg amúgy se...:D
2011. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az epilátor tőből kiszedi az összeset, amit tud, a borotva meg a maradékot "vágja le". Elvileg nem nőhetnek ki ettől hamarabb, mivel az epilátor azokat kitépi, és csak az nőhet ki, amelyiket meghagyta az epilátor. Remélem értitek.:D
2011. jún. 17. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenem van: [link]
2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De a maradékot, amit ma leborotválok, azt holnap is le kell borotválnom, mert kinől. Így vagy borotválgatom folyamatosan, vagy megvárom míg elég hosszú az epiláláshoz. Amit amúgy 2-3 naponta csinálok... :S


09:55

Érdekes, ilyenem, vagy ilyesmim van, de még rosszabb az eredmény vele, mint a 6-7 éve vett Braunnal...

2011. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!