Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm, mit...

Nagyon fehér a bőröm, mit tehetnék ezellen?

Figyelt kérdés

A hajam színe vörös, de most festett sötétbarna...

nagyon fehér a bőröm, és a sötét hajam mégjobban elfehéríti,és kicsit hullás fetish-t kelt..:D mit tehetnék hogy barnább legyek?nagyon leszoktam égni, a szolit még nem próbáltam..érdemes lenne elmennem? ha igen hánypercre és milyen erősségűn?


2011. jún. 15. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szolit sokan elítélik pedig csak okosan kell használni.


Elmenni hetente max kétszer, elő 3-4 alkalommal legkevesebb időre (ami szolitól függ mennyi, van ahol 4, van ahol 5 vagy 6 perces egy egység) aztán hetente kétszer dupla időre és utána elég heti egyszer szintentartásként. Előtte tusolj le otthon (borotválni tilos közvetlenül előtte mert érzékennyé teszi a bőrt!) a szoliban lehet venni szolikrémet ami segít barnulni és védi a bőrödet.

Smink és dezodor nélkül kell menni, én fekvőben szertek mert egyenletesebb, de állóban pl. az arcom jobban barnul.


Menj le egy szimpi szoliba és kérdezz meg mindent ott mert pl. árak és napozási idő szolifüggőek.

2011. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. jún. 15. 14:39
 3/12 anonim ***** válasza:
csak az a baj,hogy ha tényleg nagyon fehér a bőröd,nem biztos,hogy engednek szolizni,ki is van írva,hogy bizonyos bőrtípusba tartozóknak nem szabad...
2011. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bogiiika55 válasza:
Szerintem a szoli :) A nap is úgyan olyan káros. De ha napra ki fekszik egy fehér börű akkor csak pirul. De a szoli röktön le barnit.:) Tapasztaltam már. Igaz nem magamon. :)
2011. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szolit nem lehet okosan használni, a bőrgyógyász is megmondja, hogy már egy alkalom is mennyi kárt tud tenni. Csak ezt az ember nem látja, az orvos igen...

Egyébként szerintem csodaszép lehet a fehér bőröd a sötét hajad mellett :D Főleg, ha hozzá zöld a szemed!

Ahelyett, hogy elcsúfítanád a szép fehér bőröd, barátkozz meg vele, mert nagyon különleges szerintem :)

2011. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Napra menni hófehér bőrrel károsabb mint a szoli. A felvilágosult orvosok ezzel azért tisztában vannak.
2011. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az okosan meg annyit tesz: mértékletesen. Egy alkalom hetente persze az sem olyan egészséges mintha abszolút nem menne az ember, de nem lehet mindent kizárni mert orvosilag kárt tehet, pl. minden kaja tele E betűvel, ami az orvosok szerint szintén nem jó. Akkor ne is együnk :)
2011. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

11:05 vagyok

Igen vágom, a nap is káros meg az E betűk is, vannak dolgok, amiket nem lehet elkerülni, de ha nem muszáj ne rontsunk magunkon még pluszban is :)


Ja, kérdező! Vegyél egy fehér csipkenapernyőt, és akkor úgy fogsz kinézni, mint egy középkori hercegkisasszony! Tök szép leszel! :)

2011. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Napjainkban ezt sajnos nem szépnek nevezik az utcán hanem megmosolyogják. Én pont azért megyek szoliba minden nyári szezon előtt párszor hogy nehogy leégjek nyaraláson.
2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bogee123 ***** válasza:
Az a baj hogy fehér vagy? :S rám meg mindig aztmondják, hogy jó a színem pedig egy fokkal a cigánybarna előtt vagyok, csak olyan sárgásbarna..:( szerencsés vagy fehér bőrrel (Y)
2011. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!