Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tesz a haja alá? (videó)

Mit tesz a haja alá? (videó)

Figyelt kérdés

Sziasztok, remélem valaki megtudja mondani ennek a kiegészítőnek a nevét.Régóta keresek ilyet.. Londonba láttam még ilyet, már nagyon sajnálom,hogy ott nem vettem meg.. :(((((((


itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=0s4S-c2lvXo&feature=relmfu


Köszönöm előre is!:)


Köszi a választ!!!


2011. jún. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :) am szivacsnak néz ki:O
2011. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

magyarul nem tudom mi a neve :S

2011. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Claire's (Westend, Árkád) üzletekben lehet ilyet kapni. Pontosabban amit ott kapsz nem így néz ki, hanem kissé fésűszerű, de a lényeg, hogy éppen erre lett kitalálva. :)
2011. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen valami puha szivacsszerű anyag de nem egy sima szivacs.. vagyis én azzal próbáltam de nem sikerült..


Húha, azt hiszem tudom mire gondolsz az a fésűs szerű.. de az nem ilyen.. :( de azért köszönöm

2011. jún. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!