Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a férfi hajakról ez már extrémnek számít?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


2011. jún. 14. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A második pali gusztustalan. Aki ezt a stílust kedveli, annak ez a természetes. Én el se tudnám képzelni, hogy rövid hajú pasim legyen...brrr. Szal szerintem nem extrém. Egy diszkósnak lehet, hogy az lenne, vagy inkább gáz.
2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez szerintem már extrém. De nekem nagyon tetszenek. Viszont ha már Mötley Crüe, akkor nálam Nikki Sixx haja az abszolut nyerö! (:

[link]

2011. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne exrtém? Az én kedvesem is hosszú hajú és 3 év meg egy gyerek után is olvadozok ha ránézek, imádom :)
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és Vince Neil egyáltalán nem gusztustalan. Nem tudom, hogy egy normális, rock zenét hallgato ember hogy mondhat ilyet.
2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igazából mindenképpen szőkét szeretnék a gyári feketéből:D
2011. jún. 14. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
ja?! a festett haj igen annak számít...és bocs de egy pasinál szerintem b.uzis is.
2011. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ma 17:10 egészségedre! :) Nekem nem a zsánerem. Bár Chris Barnes-hoz képest...:) A tisztelet azért ott van nyugi.
2011. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!