Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már voltam 3x 5 percre szolizn...

Már voltam 3x 5 percre szolizni,4-jére bevállaltam 10 percre is akkor nagyon leégtem.1 hétig pihentettem a bőröm, testápolóztam stb. Most mehetek ezután 10 percre vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

hacsak nem normál,vagy kreol bőröd van, ne csodálkozz, ha 10perctől leégsz.A szolinak van egy általános "szabálya" , amit sok helyen pénzszerzés céljából "elfelejtenek" közölni.

Fehér(de az a tipikus nagyon-nagyon,már-már betegesnek ható fehér bőrűeknek) 3perc a max, amit a szoliban tölthetnek úgy, hogy nem égnek le.

A világos bőrűek: 3-6percet.

A normál bőrűek 3-9percet.

A kreol bőrűek pedig 6-15percet tölthetnek a szoliban.Persze a tól-ig számokat is fokozatosan kell növelni,olyan apró lépésekben, amit csak engednek az adott szoliban.

Márcsak azért sem érdemes több percre próbálkozni mint ami a bőrszínednek "meg van engedve",mert avval nagyon ártasz a bőrödnek, és simán elkezdhet a bőröd foltokban hámlani.És mivel akkor csak foltokban barnulsz le,(ami nem a legszebb látvány),több időre fel kell hagynod a szolizással, mintha ezt a néhány könnyed "szabályt" betartanád.

2009. márc. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévővel egyet értek ezt fokozatosan kel növelni.Gondolj bele a 10 a 4-nek 2,5-szerese.A másik meg használj szolizós zselét, olyan mint a naptej csak ez a szoláriumba való,drogériákban tudsz venni.
2009. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!