Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tonikot mikor nem muszáj...

Tonikot mikor nem muszáj használni az arctisztítás után?

Figyelt kérdés

Ha pl. vegyes a bőröm, és vegyes bőrre való arctisztítót használok, szükséges utána a tonik?

Hidratáló krém utána mindig jön :P


2011. jún. 13. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tonikot akkor nem szoktak,ha az arctisztító már tartalmazza.A hideg víz helyettesíti ilyenkor.Bár én szerintem érdemes,mert mindíg marad a tisztító maradvány az arcon.
2011. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sosem használok, mint ahogy arctisztítókat sem, nekem a sima natúr szappan jött be, és olyan tőle az arcom, mint a babapopsi :D
2011. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.: az arctisztító és tonik kettő az egyben jó? Ezek a kombinált dolgok nem mindig túl jók :(


2.: milyen típusú a bőröd?

2011. jún. 13. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:

1.

Valóban nem jók,mert vagy tisztít vagy tonizál és helyreállítja a bőr Ph-ját.Én arctejet és tonikot szoktam ajánlani,de az arctejet a víz nem képes oldani,zsíros hozzá.

2011. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok: problémás a bőröm (pattik, mitesszerek, zsíros bőr), és amióta nem használok agyonreklámozott, arctisztító "csodaszereket", azóta teljesen normális. Reggel-este szappanos víz, és tényleg, mint a babapospsi! :D Csak menzeszkor jön ki egy-két ragya.
2011. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

És milyen szappant használsz? :)

2011. jún. 15. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy Lanolinos babaszappant vagy vannak a Natura szappanok, azok kicsit drágábbak. Nem vészesen, de a babaszappan 130 Ft, a Naturák meg 400-500 körül vannak. A lényeg, hogy ne színezett sz*r legyen, hanem natúr.

A Natura szappanok azok, amiken papír borítás van. Auchanban, Tescoban is kaphatók, és tényleg nagyon jók!

Ha nagyon kiszárítja a bőrödet, akkor még vegyél mellé a sima kék tégelyes Nivea krémet, és azzal kend le az arcodat, de éppen csak egy picit kenjél magadra, hogy a száraz érzés elmúljon, ne áztasd el magad! :)

2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se mindig használok,csak amikor úgy érzem,h most kell:) Kedves utolsó,miért használsz akkor nivea kéket,az is tele van parfümmel és zsíros is, akkor miért nem használsz krémből is valami lájtosabbat,natúrt,abból is van sokféle.Csak azért mert ha zsíros a bőröd szerintem az még zsírosabbá teszi.
2011. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a szappanos arcmosás nem jön be, olyan, mintha leégetné az arcomról a bőrt, pedig nagyon zsíros. Tonikot este szoktam csak használni arcmosás és krém között.
2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én se mindig használok,csak amikor úgy érzem,h most kell:) Kedves utolsó,miért használsz akkor nivea kéket,az is tele van parfümmel és zsíros is, akkor miért nem használsz krémből is valami lájtosabbat,natúrt,abból is van sokféle.Csak azért mert ha zsíros a bőröd szerintem az még zsírosabbá teszi."



Azért, mert olvastam, hogy milyen jó, és kipróbáltam :) Fogalmam nincs, hogy miért, de nem zsírosítja a bőröm, mint a többi katyvasz, pedig először félve kentem fel, mert ugye sűrű, amiből az is következik, hogy zsíros.

Tényleg nem értem, miért, de nem zsírosít. Sőt! Azt hittem, hogy másnapra tele leszek ragyával, de nem, és még a mitesszerek sem jöttek tőle vissza. A szappan "lehozta" a mitesszereket, és eddig, ha utána bekrémeztem az arcomat, másnapra olyan volt, mintha meg sem mostam volna.

Egyszóval: gőzöm nincs, hogy miért, de működik :D

2011. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!