Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémek vannak szeplő...

Milyen krémek vannak szeplő ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar már hogy az arcom, vállam tiszta szeplős, emiatt érzem rondának magam, pedig egyébként egész szép lennék. :( És ne mondjátok hogy nincs ezzel semmi baj, mindenki emiatt szólt be régen a suliban, meg volt már hogy buliban leszóltak hogy "jajj milyen pöttyös vagy" nagy vigyorral a pofáján, hát nekem nagyon elegem van ezekből. Mindenki csak ezt látja ha rámnéz. Úgy tudom vannak erre krémek, ha tudtok valami hatásosat akkor írjátok le, azt is hogy hol kapható.
2009. márc. 21. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem menj el kozmetikushoz, ő jobban ért ezekhez! Mert lehet hogy az a krém nem jó egymagában,vagy rossz választás, szal legjobb ha rájuk bíznád.
2009. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gógyszertárban kaphatóak halványítószerek, főleg amiknek hidrogén peroxid az alapja, de ezek mind erősseb fehérjeroncsoló hatásúak, és veszélyesek. Szerintem inkább fogadd el a szeplőcskéid, minthogy tönkretedd magad. (csak gondolj Jacksonra...)
2009. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát friss lóherét és C-vitamint keverj össze egy kis krémmel (a lóherét turmixold vagy törd össze a lényeg hogy a benne lévő hatóanyagok jól érvényesüljenek)
2009. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!