Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxy reload után hogyan tovább?

Oxy reload után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Száraz hajra rákenem utána lemosom. Utána normálisan samponnal és balzsammal meg is kell mosni? Utána festhetem vagy várjak vele 3-4 napot ?
2011. jún. 8. 15:57
 1/4 anonim válasza:
Mindenkép várj vele mert eléggé megviseli a hajat!!!!
2011. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasgattam utána, és azt irták hogy nem roncsolja a hajat. Akkor mégis?:S
2011. jún. 8. 16:11
 3/4 anonim válasza:
Minden leszívatás roncsolja valamilyen szinten anno nekem fekete lett leszívva és 1 évig küszködtem a hajammal!!!:(
2011. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még 3 éve leszivtam a hajam vörösről szőkére, akkor annyira nem viselte meg. Jó, persze tört egy picit, de nem volt annyira drasztikus. Erről viszont sokat olvastam, és voltam olyan hülye hogy befessem a hajat barnára a szép szőkéröl :S

Viszont már kb. 4 hónapja nem festettem és ki is kopott a színe, ilyen szőkésbarna lett. Szeretném visszakapni a pár árnyalattal világosabb hajszinemet, utána max ráfesteni valami világos szőkét. Ma vettem nagyon világos szőke hajfestéket, rákentem a barnára (csak egy tincsre, hogy egyáltalán befogja-e) de sajnos nem lett hatása... Most olvasgattam és ezt találtam:)

Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet ezt kapni ? Rossman/DM ? Vagy fodrászkellékes?

2011. jún. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!