Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nő gyorsabban a haj?...

Hogy nő gyorsabban a haj? Összekötve vagy leengedve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az összegumizástól törik a haj, szóval úgy semmiképpen sem. De nem hinném, h számottevő lenne a különbség.
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teher alatt nő a pálma vagyis:Sztem ha össze van kötve akkor húzódik és gyorsabban nő!Én úgy vettem észre hogy amióta össze van kötve azóta sokkal de gyorsabban nő és mert összekötöd nem azt jelenti hogy törni is fog!Minden képen olyan hajgumit válassz aminek az anyaga jó,puha és nem durva és ne vegyél olyat amibe van fém rész is!
2011. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és a befőttes gumi kilőve,attól nagyon törik!:)
2011. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, én sem úgy gondoltam, h hihetetlenül és látványosan törik, mint pl a hajvasalótól. De ez a tényen nem változtat, h bizonyos szinten tényleg hozzájárul a gumizás a töredezéshez (hozzáértőtől tudom, nem magamnak találtam ki).
2011. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy neki, egyforma gyorsan nő. Ha össze van kötve kevésbé törik, mint kiengedetten. A konty a legjobb, hajgumi nélkül 1 nagy kontytűvel feltűzve. Az egyáltalán nem roncsolja. A gumi nem igazán jó, viszont ha ki van engedve több a mechanikai hatás. Dörzsölődés a legrosszabb, meg ha beakad pl. táskapánt alá, stb.
2011. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem közepes hosszú hajam van, amolyan bob-féle. Már több, mint él éve a Bánfi sampont és balzsamot (ha van kedvem hajszeszt is) használok és látványosan gyorsabban nő a hajam, nem mellesleg dúsult is.


Ha növeszteni szeretnéd ezt ajánlom, nálam bevált, persze mindenkinek más a jó.

Egyébként vékony, egyenes szálú és festett a hajam.

2011. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyes táplálkozástól nő, nem attók, h hogy hordod...
2011. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!