Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj gyantázása otthon?...

Hónalj gyantázása otthon? Hogy csinálod?

Figyelt kérdés

Melyik fáj jobban, a hónalj- vagy a bikinivonal gyanta?

Patronos meleggyantát és lehúzócsíkot vettem, a hideggyantákban nem bízok meg.


2011. jún. 7. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem könnyebb hideggyantával, mivel kicsi a felület. Én is hideggel szoktam, a nagy csíkot négy negyedre vágom, majd szétszedem és az egyik felét ráteszem kb. a hónaljam felső felére. Meg kell nézni, hányféle irányban nő a szőr, általában 2-3 féle irányban szokott nőni. Ráteszed a kis gyanta darabot, és letéped. A felfelé növő részt is, és a lefelé növőt is. Nekem tökéletesen leszedi. Meleg gyantával annyi a különbség, hogy megéri inkább közepes görgős gyantát venni, mert a nagy az túl széles. Felmelegíted, rákened szintén szőrnövéssel megegyező irányba, és letéped. Az ottmaradt szőrszálakat leszedheted epilátorral.
2011. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
32%

én meleggyantával kozmetikushoz megyek,

régen bátran lehúztam azzal a zöld színű meleg gyantával a hónaljról, és vagy 5 hónapon keresztül ott volt a csúnya piros folt.. nagyon rosszul jártam vele.

bár ha vissza gondolok akkor ismertem meg életem eddigi legnagyobb szerelmét akinek azóta már bnője is van, mert mindent elrontottam, és most tiszta szar minden..

tehát kozmetikussal kell a meleget. hideggel biztos jó.

2011. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!