Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sokáig gyantázok egy...

Barcelona1995 kérdése:

Ha sokáig gyantázok egy testrészt akkor ott megerősödik a szőrzet vagy csak a borotvátol és a szőrtelenítő krémtől lesz erősebb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyantától kopik. Én 5 éve gyantáztatok és már alig van szőröm, de azért még járnom kell. Szerintem hosszú távon többet ér, mint egy lézeres kezelés, mert arról nem sok jót hallottam. Persze az összes szőröm biztos nem fog kikopni, de már nem tartok ott, hogy ha épp gyantázás előtt állok akkor már nyáron takargatni kell a lábaimat mert olyan szőrösek, csak itt-ott egy szál amit messziről a kutya sem vesz észre. A borotválástól sem erősödik, csak egyenesen vágja el a szőrszálakat és nem vékonyodnak el, ettől tűnnek sokkal erősebbnek. Bár lehet, hogy hosszútávon a szálak is megvastagodnak, ezt konkrétan nemtudom... De mindenképpen hasznosabb a gyantázás, én úgy gondolom. A fazonom régen kész rémálom volt, egy bozont... Mostmár ott is csak babaszőrzet nő.
2011. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én epilálok, de nem változott semmi. Nem lett gyengébb és erősebb sem. De a borotválástól sem lesz erősebb.
2011. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyantázástól kopik,de ez nem azonnali,csak évek mulva figyelhető meg,de minden másnál tovább tart a hatása.
2011. jún. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sokáig gyantázol(1-2-3év)akkor ott egy idő után elkezd kopni,ritkulni a szőr.

Ha borotválod,attól nem erősödik a szőr(!)sok tévhit szerint viszont igen.Csak hamar visszanő a szőr.

Ha van rá lehetőséged inkább gyantáztad!:)

2011. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pl a borotvától is ritkult a szőröm. fura:D
2011. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a szőrtelenítő krémtől lett kevesebb szőr a lábamon, bár most inkább gyantázok én is. :)
2011. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

sokat segítettek;):D

2011. jún. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!