Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron amikor fürdök a Balanto...

Nyáron amikor fürdök a Balantonba mielőtt bemegyek szép a hajam de amikor kijövök tök keszekuszára szárad meg mit csináljaak?

Figyelt kérdés
mert egy kicsit hullámos a hajam ) és a vége ilyen baromira kiáll... de kb. egy évvel ezelőtt nyíl egyenes hajam volt.. ennyi idő alatt meg tud változni? Ui. Nem vasalom . Mit tudnék tenni mert nahyon idegsít és nagyon ronda
2011. jún. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor kijössz a vízből fond be a hajad. Ha így szárad meg, szép hullámos lesz:)
2011. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kösd össze utána,és majd otthon megmosod.Vagy ne tedd be a fejed a vízbe.
2011. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ellen nincs mit tenni, ezért nem teszik be sokan a fejüket :) A Balcsi sajnos nem fodrászat hogy csini legyen a frizu utána. :)

Én is befonom vagy kontyba teszem.

2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!