Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt milyen hajszínnek mondanát...

Ezt milyen hajszínnek mondanátok!?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyenem van és utálom mikor leszőkéznek. Hol van ez a szőkétől??? Vagy tényleg az?

[link]


2011. jún. 2. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én inkább világos barnának mondanám,de sokan ezt sötét szőkének mondják:)
2011. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez szőke!:)
2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]

Hol van ez a haj ehhez képest? EZ szőke. A fenti kép max szőkésbarna.... De inkább világosbarna

2011. jún. 2. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Amit másodszor linkeltél, az platinaszőke mondjuk.:)

A te hajszínedet meg világosbarnának, vagy szőkésbarnának hívnám, de tényleg vannak akik ezt hívják sötétszőkének.

2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sötétszőke nem zavar. Az zavar ha le SZŐKÉZNEK nem vagyok szőke. Max sötétszőke, szőkésbarna, világosbarna. De nem SZŐKE :D
2011. jún. 2. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig el kell szomorítsalak, a világosszőke, platinaszőke, középszőke, homokszőke, aranyszőke, SÖTÉTSZŐKE, mind-mind hivatalosan is SZŐKE színek, bármilyen is legyen az előtagjuk.

Aki mogyoróbarna, meg sötétbarna, meg aranybarna, meg középbarna, azok meg mind BARNÁK.


Tehát ha te elfogadod hogy sötétszőke vagy, akkor bizony szőke vagy, és annak a sötétszőke árnyalata. Ez remélem érthető magyarázat :)

Szakmailag pedig valóban a linkelt kép szőke. Sötétszőke.

2011. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szőkének több árnyalata van, de a tiád mindenképpen szőke, csak sötétszőke. Amikor leszőkéznek, akkor erre gondolnak, most amikor az én hajamat lebarnázzák, akkor is tudja mindenki, hogy vörösesbarna hajam van, de nem fogják az árnyalatot mindig hozzátenni. Meg vöröset is szoktak mondani, pedig nyilván egy rendes vörös mellett az én hajam egyáltalán nem az, mint ahogy egy hidrogénszőke mellett a tied sem tűnik szőkének, egy barna mellett viszont igen. Hajfestékből egyébként ezt az árnyalatot valahol a középszőke kategórába sorolják, mármint a tiédet, szóval ez nemsértés, és ne is vedd annak. Ez a neve. Tudod, "amit rózsának hívunk, bárhogy nevezzük épp oly illatos".
2011. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darcy01 ***** válasza:

Az enyém is ilyesmi színű. Én sötétszőkének/világosbarnának/seszínűnek szoktam nevezni.

Nekem a SZŐKE szín az világosszőkét jelent, ezért nem használnám ezt a te hajszínedre.

2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
világos szőkés barna vaagy nagyon "kiszívta a nap világosbarna"
2011. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pedig akkor is szőke a neve.
2011. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!