Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a ricinusolajt?

Hogyan használjam a ricinusolajt?

Figyelt kérdés
Hallotam h valakio tojás sárgával csinálja.. valaki meg étolajal ? melyik a hatásosabb ?:)
2011. máj. 31. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be keresőbe, a 3000-ik ricinusolajos kérdés.
2011. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pff.. ásd el magad.. nekem a kérdésre adjál választ..ne tegyed a fejed ; )) ha meg nem tetszik valami nem kell írni.. gyps ..
2011. máj. 31. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

"Úgy kell csinálni(én hajhosszomra), hogy 3 evőkanál ricinusolajat összekeverek 1 evőkanál étolajjal, felmelegítem(gőz fölött, jénai tál tetejében. . :)-nekem ez vált be a legjobban. . :))de csak éppen melegre, és azután elkezdem felkenni. . először megpóbálom a fejbőrre(és kicsit masszírozni, hogy serkentsem), de végül az lesz, hogy mindenhová kerül. . . és végül is az nem is baj, mert akkor lesz nagyon szép fényes és egészséges a haj. . . . :)


Utána teszek rá egy szatyrot vagy zuhanysapit, hogy semmi ne legyen olajos, és rá egy törölközőt. . . kicsit lehet hajszárítózni is, mert az jót tesz neki. . .

Van aki ebben a turbánban alszik, van aki napközben több órát hagyja rajta. . . én is e mellet vagyok, mert nem tudnék ilyen izével a fejemen aludni. . . . :P


Végül ki kell mosni, lehet 3x is, mert kicsit nehezen jöhet le(sokan ezt mondják), de nekem nem vészes, én 2X mosom. . . . és látod, 1 hónap alatt több centit nőtt. . . . :)

Szóva csak ajánlani tudom!!!!!!:D"


Étolajjal könnyebb kimosni mint ha tojássárgájával csinálnád.

2011. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!