Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes 16 évesen...

Szerintetek érdemes 16 évesen befesteni a hajam?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi mert szerinte akkor már mindíg kéne festeni és roncsolná is pedig én csak olyat akarok ami pár mosás után kikopik. Szerintetek inkább haggyam vagy próbáljam ki ???
2011. máj. 30. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig festettem a hajamat. Az a baj, hogy egy idő után annyira hullott, hogy alig maradt hajam, egyrészt, másrészt meg macerás, meg sok pénzbe kerül, mert havonta kell újra, mivel kopik is a festék, plusz látszik a lenőtt eredeti hajtő, ami gusztustalan. Úgyhogy én nem ajánlom Neked, mert én is úgy kezdtem, hogy először csak ilyen kimosható, aztán hú de jó, tetszik, elkezdtem színezni, aztán festeni, elcsesztem 1 csomó pénzt, és a hajam is tönkre ment.
2011. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne csináld,én azóta is bánom :'(
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen max. eseményekre festettem kimosható festékkel, viszont volt osztálytársam akinek a sajátjától teljesen más hajszíne lett, de nem mindig tudta újrafesteni és a lenövés miatt nem volt szép.

Inkább a hajad színéhez közelebb álló színekre fess és nem világosítsd, mert az teszi tönkre a legjobban a hajat.

Én kb. 20 éves korom óta leszoktam a színezésről is, így is mindig el van törve a hajam, meg jó a saját színe is.

2011. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2011. máj. 30. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon ki akarod próbálni színezd be színezővel,az elég hamar kikopik:)
2011. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek,elég hamar kikopik a szinező,HA!nem fekete.Én 13évesen festettem először be a sötétbarna hajamat csokibarnára.Utána 14évesen meguntam és szinezővel "beszineztük" feketére.Azóta használtam fekete szinezőt,kb.5-6hónapig,most pedig már vagy 2hónapja küszködök vele,hogy újra visszakapjam a barna igazi hajszinemet! :( Tudom,hogy nagyon h*lye voltam,hogy akkor befestettem,most ha választhatnék maradnék az igazi eredeti hajszinemnél,hisz az a legszebb,azzal nincs ennyi gond,nem volt csúnya lenővésem,mint most.(Jelenleg fele hajam barna,másik fele fekete -.- )


Ha engem kérdezel én nem ajánlom.


Bocsi a hibákért.


15/L

2011. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NEM!! Minek neked?? Kicsi vagy te még.
2011. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából olyan ami igazán kikopna pár mosás után nemnagyon van, csak azok a zacskós hajfestékek, amik 3-4 hajmosásig tartanak, a színezők annyiban térnek el a hajfestéktől, hogy nincs bennük ammónia, de sokszor ugyanolyan tartós, mint a hajfesték, az ősz haj befedésében van némi differencia. Tehát hidrogén peroxidot pl ugyanúgy tartalmaznak.

De ha ez megnyugtat és 16 évesen először szőkére, majd répavörösre festettem az amúgy sötétszőke/világos barna hajam és miután kb másfél év után meguntam kb 3 hónap alatt fokozatosan teljesen vissza lehetett festeni, úgy, h egyáltalán nem látszott utána a lenövés, amikor ismét az eredeti nőtt vissza.

Nekem amúgy anyukám mindig azt mondta, hogy ha akarom fessem, mindig lesz világosbarna hajfesték a boltban, ha meggondolom magam. Persze teljesen az nem ugyanolyan, mert pl ahogy a természetes hajat a nap évek alatt kiszívta, azt nem lehet visszafesteni, de ezt csak te fogod látni, más nemnagyon...

2011. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy csináld, hogy kimosható melírt tegyél bele.Ha mégis más színű hajszínt akarsz, akkor valami olyat válassz, ami közel áll az eredeti színhez, és NE FESTÉKET,hanem SZINEZŐT használj! :)
2011. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én a ballagásomra festettem be nagyon világos szőkére. Azóta is várom h nőjön le a festék...nem tudom...én nem szeretném havonta festetni...:SS
2011. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!