Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábgyanta, hány éves kortól?

Lábgyanta, hány éves kortól?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és nagyon csúnya a lábam.ilyen korban már használhatom a gyantát??

(segítsetek)


2011. máj. 27. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam, hogy ilyen korban még nem ajánlatos. Sztem semmi bajod nem lesz tőle! De inkább kérdezd meg anyukádat, vagy ha van nagyob tesód, vagy esetleg kozmetuóikust! Amikor nekem elkezdett szőrösödni a lábam akkor én leborotváltam (anya nem engedte volna, hogy gyantázzam). Aztán most 15 évesen ugy döntöttem, hogy legyantázom nyárra és anya sincs ellenére. :)))
2011. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a tegnap elött probáltam ki,hát elég csunya most a lábam,pedig szerintem mindent jol csináltam,legalábbis ugy ahogy a használati utasitás irja.Maradok a borotvánál meg a szörtelenitő krémeknél.


16/L

2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

használhatod...csak arra figyelj, h ha érzékeny a bőröd akk olyat vegyél ami érzékeny bőrre van, mert különben letépheti a legfelső bőrréteget...de ha nem érzékeny a bőröd, akk semmi gond a simával se :D

14/L

2011. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze,ez nincs korhoz kötve:)

De szerintem ne gyantáztasd le saját magadnak,hanem inkább kérd meg anyukádat(ha nincs a gyanta ellen)vagy idősebb tesódat vagy esetleg egyik barátnődet:)

Én egyedül nem lennék képes gyantáztatni,mármint leszedni magamnak:)

Legjobb lenne ha kozmetikushoz mennél,mert se-perc alatt lekapja és nem is olyan drága,persze,ha a családba/baráti körbe megtalálod ezt a személyt az is tökéletes:)

2011. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érzékeny bőrre nagyon jó a HINTŐPOR.

Ezt olvstam, hogy gyyantázás után be kell hintőporozni a lábat, vagy ahol éppen gyantáztál.

Én ki is próbáltam és tényleg nagyon jó, nem lesz véraláfutás semmilyen pirosas hely a bőrön. :):):)

2011. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyanta nem korfüggő, engem 13 évesen anyám nem engedett el ujjatlanban, ha nem volt teljesen leszőrtelenítve a hónaljam, ellenőrizte. Utólag azt mondta, hogy azért, mert ha már fiatalon megszokom, később se leszek igénytelen, mint "azok a nők". Igaza van.

Nagyon helyes, hogy szőrteleníteni akarsz, a gyanta és az epillátor pedig a legjobb módszer erre!!!

2011. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikussal akarom megcsináltatni
2011. máj. 28. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!