Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni "fakó arcbőr"...

Mit lehet tenni "fakó arcbőr" ellen?

Figyelt kérdés

Skandináv típus vagyok,kék szem,szőke haj alapból,az arcbőröm is világos!

Nyáron nincs is gond,mert lesülök és lesz egy egézséges arcszínem,de ősztöl tavaszig,nem is hogy fehér vagyok,hanem valami írtó egészségetelen színe van arcomnak,mindig azt kérdezgetik beteg vagyok e?

Van valami tipp.hogy élettelibb legyen az arcom smink és szolárium nélkül?


2009. márc. 16. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Smink és szoli nélkül? vannak barnítókrémek de azt meg ha nem egyenletesen kened akkor az elég ronda...na meg büdös is :) dde más tippem nincs....esetleg ha olyan színekbe öltözöl ami nem teszi fakóbbá az arcod, de nemtudom nekem bejönnek a "skandináv" lányok :D
2009. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha látnád a sápadt,beteges arcom nem így gondolkoznál!

Én valami olyasmire gondoltam,hogy biztos lehet valamit enni-inni,ami helyrehoz belülről,vagy létezik valami kérm külsőleg!

De elég megeröltető folyton mosolyogni ahhoz,hogy ne hívják rögtön a mentőket,hogy jajj Istenem ez a csaj mindjárt összeesik!

Azért köszi

2009. márc. 16. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegyel fel egy szinezett hidratalot, meg egy kis arcpirt es kesz is!

+ hasznalhatsz egy kis bronzpudert, csak halvanyan! :)

2009. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ azt elfelejtettem,h egy kis intenziv arcmasszas is jot tesz estenkent !
2009. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A répa állítólag a karotin miatt sárgít picit.
2009. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello!

én is ugyanigy vagyok, nekem is elég halàl-kinézetem tud lenni :( ( ràadàsul gyàri hiba az is, hogy a szemem is karikàs)

Szedtem màr multivitamin - meg szépségvitamin tablettàt is, sokat nem hasznàl.

Léteznek olyan hidratàlokrémek, amik "ragyogàst" kolcsonoznek az arcnak, ilyen kis fényvisszavero pigmentek vannak benne. Nem mondom hogy hu de nagy vàltozàst okoz, de valamit hasznàl.

Amit igazàbol tenni tudsz, szerezz be egy nagyon jo minoségu korrekort, alapozot és pirositot. ( én korrektorobol az Agnes B egy ilyen ecsetes korrekoràt hasznàlom, meg a L Oréal Accord Parfait alapozojàt, meg egy ilyen rozsaszines àrnyalatu pirositot-ez tényleg az alap, enélkul a postalàdàt sem megyek ki megnézni)

Sminelve kimondottan jol nézek ki :D

Fontos, hogy hetente kétszer radirozd a borod, attol is frissebbnek tunik, néha még jégkockàkat is végighuzok rajta ( igen szadista mod, de ez van), az felturbozza a vérkeringést, rà a hidratàlo, majd smink.

érdekes, nekem mégiscsak jobban àll a fehérebb bor, napozni nem nagyon szoktam mondjuk ( én is szoke vagyok, de festem feketére), lebarnulva olyan..idétlen az arcom..

2009. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!