Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leradírozom a bőrömet,...

Ha leradírozom a bőrömet, akkor lekopik az önbarnító?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég kezdtem el önbarnítós testápolót használni. viszont hetente leszoktam a testemet radírozni jó erős testradírral. hogyha most leradírozom a bőröm, akkor nem fog lekopni a barnaság? attól félek, hogy esetleg foltokban lekopik és az nem szép :S
2011. máj. 26. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De,sajnos koptatja.
2011. máj. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Egyébként szerintem a kozmetikai ipar legnagyobb állatsága ez, én sosem tudtam használni, pont ezért.

MIndig foltos volt, akármilyen drágát is vettem, arról nem is beszélve,hogy természetellenesen barna hatást ad, látszik nagyon.

2011. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem szabadna neki, főleg azoknak amelyek napok múlva érik el a kívánt színt mert az önbarnító megnyitja a sejteket és a pigmenteket arra kényszeríti hogy "színeződjenek" át, de valószínűsítem észre fogod venni, ha valami változik radírozás közben
2011. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, lekopik...
2011. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!