Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajszínezőt vegyek?

Milyen színű hajszínezőt vegyek?

Figyelt kérdés

Ilyesmi színe van most:


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]


2011. máj. 25. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Másképp sajnos nem tudod világosabbra szívatni, ami szinezőben adnak szőkítőt pl a palette tone.. az is ugyanúgy tartós festék.

De ne aggódj, nem teszi tönkre a hajadat, ha jó terméket választasz és nem a bolti londa, vagy kallos festékkel kened..:)

Én több mint 5 évig voltam szőke, eredeti középszőke (szőkésbarna) és ezt festettem be szinte fehérre. Egyáltalán nem lett töredezett és semmi baja sem volt..:)

Egyszeri festéssel már szép természetes szőke lettem, a boltikból én a lorealos excellencet, recital, fériát ajánlom. Ezek tudom marha drágák, de nem megy tönkre a hajad, sőt van a dobozban hajfestés előtti szérum is, hajfestés utáni balzsam amitől szebb lesz a hajad mint valaha. Olcsóbb kategóriában a belle colort, ahogy írtam előzőleg. Illetve a fodrászkellékes boltokban is rengeteg jó minőségű festék van, vannak olyanok amiben nincs semmi káros anyag sem.

Ha nem akarod festegetni állandóan, akkor menj el fodrászhoz, és kérd meg hogy tegyen bele szőke mellírt, ami természetes hatású. Ha ügyesen megcsinálja, akkor akár 3 hónapig is ellehetsz vele, nem látszik annyira hogy lenő, mégis világosabb lesz a hajad:)

2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
oké, köszi, akkor lehet,hogy mégis csak festék lesz :)
2011. máj. 28. 09:42
 13/13 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt róla, ilyet vennék, és ott azt írja, hogy színező, de van világosabb is:


[link]

2011. máj. 28. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!