Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagásra milyen alkalmi...

Ballagásra milyen alkalmi frizurát javasoltok elálló fülűeknek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

8.os ballagás?:) nekem most az lesz.

milyen hosszúságú a hajad? a kiengedett göndörhöz mit szólsz?

2011. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összefogottra gondoltam, kb a mellemig ér a hajam... Egyébként nem, Romániában most ballagnak a végzősök :)
2011. máj. 23. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Elálló fülhöz mindenképpen olyat, ami takarja.
2011. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jah értem:) első vagyok, és igen akkor semmi kép se válassz felfogott hajat, de zavarnak a füleid

meg ha hosszú a hajad, nagyon szép lenne hullámosan, vagy a fodrászodtól is kérhetsz tanácsot:)

2011. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Mindenféleképpen nullás. Aztán tegyél fel egy sapkát ami eltakarja a füled.
2011. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ha valamit nagyon "titkolni, eldugni, leplezni" akarunk, az fordítva sül el. Egyik ismerősümnek is elálló fülei vannak, ezért hosszú egyenes frizurát hord, amit a fülére enged. Nehéz viccesebbet elképzelni, a füle vége mindig kikucskál a haja közül, és így még feltűnőbb. Ennél már az is sokkal jobb lenne, ha a füle mögé tenné a haját...

Egyébként, amit az ember bátran felvállal magán, ilyen vagyok, így nézek ki, és kész, és ezt természetesen teszi, akkor mások is természetesnek fogják venni, és elfogadják, sőt becsülik is.

Egyébként lehet hogy mások szerint nincs is olyan nagy gáz a füleiddel, csa te érzed úgy. A tükör néha csal :-)

2011. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem bodoritsd be a hajad, vagy legyen hullámos,de akkorák, hogy takarják a füled!
2011. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!