Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyik oldalt teljesen...

Az egyik oldalt teljesen egyenesre vasalja a hajvasaló a hajam, de a másik oldalt kunkori marad. Mitől lehet ez? és Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen hosszú a hajad? lehet azért is mert félhosszú és ilyenkor mondhatni szinte kezelhetetlen, de lehet hogy elaludtad. én mondjuk azt ajánlanám, hogy megmosod, megszárítod fésűvel és ilyenkor szerintem valamennyivel egyenesebb lesz, és ezek után vasalod ki. remélem tudtam segíteni :)
2009. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen félhosszú.. megpróbálom, köszönöm!
2009. márc. 14. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Jobb oldalt alul nagyon nehéz kiegyenesíteni. Úgy szoktam, hogy ott a legmelegebb fokozaton csinálom, és tovább tartom a hajamon a vasat, ha így sem sikerül, akkor NAGYON picit benedvesítem, ami se a hajnak, se a vasalónak nem jó, de általában sikerül.
2009. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zümy ***** válasza:
Az attól függ,hogy milyen a hajvasalód.Ha vizes hajat is lehet vele vasalni(nekem ilyen )akkor nedvesítsd be ott a hajad és a legerősebb fokozaton egyenesítsd.Vagy kenj rá egyenesítő krémet (ezt száraz hajra is lehet).
2009. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!