Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnám a hajhullásom okát...

Hol tudnám a hajhullásom okát ingyen kideríttetni?

Figyelt kérdés

2 oldalt, háromszög alakban alig van, a homlokomnál pedig mint ha ritkulna. És ha összekötöm gyakran olyan érzésem van, mintha valaki húzná és mindjárt kiszakadna a fejem tetején.

26N


2011. máj. 19. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős, amit leírsz a hajadról. Bőrgyógyásznak kötelessége ingyen és bérmentve kideríteni. Én elmentem a bőrgyógyászatra és nagyon sokat segített. Ehhez viszont érdemes elmenned egy vérvételre és vérképet csináltatnod, ez is sokat segíthet az ok felderítésében. Persze megesik, hogy egy-egy bőrgyógyász nem tudja kideríteni és/vagy tapló, le akar húzni, stb., akkor keress másikat. Mást nem tudok, ahol ingyen kedrítik.
2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csinálnak hajvizsgálatott ingyenesen a 7.kerületbe úgy láttam, a dohány utcánál van ott egy iskola Tiszk, és azon egyenesen még túl kell menni nem sokat és nem az iskola oldalán hanem vele sze,mben kell tovább menni szal és ott van egy bio bolt ahol csinálnak ilyen hajvizsgálatot.
2011. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!