Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A paletta színező van olyan...

A paletta színező van olyan jó, mint a casting?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:

palette tone cremere gondolsz?

Szerintem van olyan jó, nekem semmi gondom nem volt vele, pedig évek óta használom.

Viszont hozzá kell tegyem, hogy castingot nagyon régen használtam utoljára.

Különbség az, hogy a castingot - ha jól emlékszem - flakonnal kell felvinni, a tone cremet pedig ki kell keverni, és ecsettel kell, mint egy festéket. Mintha mennyiségre is kicsit kevesebb lenne, de ebben nem vagyok biztos.

2011. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Palette tapasztalatom annyi, hogy messziről nem azt a színt kapom, amit ígérnek, vörös helyett lettem már lila pl... Ja és nem kopik ki a hajból. Nem vagyok egyedül a tapasztalatommal. :D Castingról is hallottam már hideget, meleget, de jóval több jót azért. :S
2011. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor maradok a castingnál .Eddig ezt használtam csak gondoltam kipróbálom a palettát,mert jóval olcsóbb,de akkor nem
2011. máj. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!