Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Got2be Guardian Angel?

Got2be Guardian Angel?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2011. máj. 18. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hővédő? Nem árt. Kipróbáltam, ha túl sokat fújsz, picit ragacsos lesz a hajad, amúgy kellemes az illata, sokáig elég. Nekem a Syoss jobban bejött, bár felfújáskor alkoholos az illata, de utána nagyon fényes és puha lesz a haj, ha átmész rajta a vasalóval.
2011. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Syoss hővédőn is gondolkoztam már, de nem tudom, hogy melyik legyen :)
2011. máj. 18. 19:59
 3/3 Kincső Szabó ***** válasza:
Nekem s Syoss termékek nem jöttek be, az Angel nagyon jó! Nedves hajra szoktam fújni es utána belefésülöm, úgy vizesen, nem lett ragacsos tőle a hajam és nem száll, ha vasalom.
2011. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!