Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen méz és fahéj...

Pattanások ellen méz és fahéj pakolás?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez pontosan?Beválik?
2011. máj. 18. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A méz nagyon jó a pattanásokra, a fahéj is antioxidáns. Szerintem egy próbát megér, bajod nem lesz tőle.
2011. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi,de én még ilyenről nem hallottam!Az eredményt írd meg,h milyen volt a bőrödnek.
2011. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Erre én is kíváncsi lennék, mert ajánlanám a vendégeimnek, ha tényleg hatásos. Milyen arányban kell kikeverni és meddig kell a bőrön hagyni?
2011. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ilyen házi pakolásokat alkalmazok, és meglátszik a bőrömön, rengeteget javult, mióta mellőzöm a bolti tisztítókat (helyettük szappan a lemosóm).


Én úgy szoktam, hogy 3 evőkanál mézben keverek el 1 evőkanál fahéjat (csinálhatsz kisebb adagot, csak akkor értelemszerűen arányosan csökkentsd a két mennyiséget). Én kis tégelybe teszem, és így eláll a maradék a következő alkalomig.


Kb. 2 hetente felkenek egy ilyet az arcomra, 20-30 perc múlva lemosom.


Ha kijön egy-egy pattanás, akkor ebből kenek rá, és egész éjszakára fenthagyom. Rendszerint eltűnik reggelre nyom nélkül. Ilyenkor érdemes a párnára törölközőt tenni, hogy éjszaka ne koszold össze a párnát, plusz lefekvés előtt fél órával tedd fel, hogy mire fekszel, már ne legyen folyós. Ha éjszakára teszed fel, ne kend az egész arcra, csak a problémás területre. Reggel mosd le.

2011. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
Ne kiserletezz, nagyon ajanlom a Dr. Pal fokhagyma zselet,gyogynoveny boltokban lehet kapni, kb. 1500 ft. Ejszakara pakolaskent, nagyon gyulladt pattira nappal is alkalmazhato.Latvanyosan visszahuzodnak a pattanasok es halvanyitja a borhibakat is. Sajat tapasztalat.
2011. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
miért ne kisérletezhetne ???? főleg mézzel és fahéjjal, egyébként a fahéj nagy mennyiségben csíp és kellemetlen érzést fog okozni, én inkább az élesztős citromos uborka leves pakolást ajánlom én ezt használom 2 hetente meg a kakaós joghurtos mézes olíva olajosat és nagyon meg vagyok elégedve, de olvass utána az antalvalin, vagy más természetes kozmetikumokkal foglalkozó honlapon
2011. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat kiprobálom.:) bajom biztos nem lesz belőle.

az eredményt mindenképpen megirom és akit érdekel az irjon erre az email cimre: novevo97@citromail.hu

2011. máj. 18. 19:19
 8/11 anonim válasza:
28%
Azert ha minden kotel szakad, probald ki a fokhagyma zselet. ;)Felgyorsitja a gyogyulast csokkenti a gyogyulast, es latvanyos eredmenyben lessz reszed par napon belul. Sajat tapasztalat!
2011. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden krémre és pakolásra igaz, hogy nem reagál rá a bőrünk egyformán. Én is próbáltam a fokhagymazselét, és semmit, de semmit nem használt. Aztán tértem át a konyhámban megtalálható alapanyagokból való pakolásokra, amik segítettek. Tudom, hogy sokaknak bevált a fokhagymazselé, de megintcsak sokaknak az általam fentebb leírt pakolás is, szerintem érdemesebb, ha az olcsóbbal kezdi a kísérletezést (amitől semmi baja nem lesz).


Kérdező: ha érdekel, vannak még jó "receptjeim" :)

2011. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
érdekelnének az ötletek mert a méz és fahéj pakolás semmit az égvilágon nem változtatott:)
2011. máj. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!