Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű melírt (3csík)...

Milyen színű melírt (3csík) ajánlatok egy sötétbarna hajú fiúnak?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék.:D Előre is köszönöm^^
2011. máj. 15. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Kéket:D De komolyan:D
2011. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék bohóc lenni :P
2011. máj. 15. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
tűzvöröset
2011. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
XD
2011. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hidd el nekem nagyon nem állna jól főleg h sötétbarna a hajad, ha mégis szeretnél nagyon szépen megkérlek menj el mesterfodrászhoz mert ha otthon te megcsinálod magadnak v egy sima fodrász hidd el szar lesz, felteheted azt a kérdést miért lenne szar ha egy fodrász csinálja? Azért mert ezeknek az ,,átlag fodrászoknak csak a pénz kell -->pénzéhesek tehát megcsinálnak bármit rajtad míg egy mester fodrász eldönti milyen szín ill. hogyan kéne lenni ha nem állna jól neked hidd el le is beszélni ez TAPASZTALAT!!! Súgok egy titkot a csajoknak nem jön be amikor a pasi festi magát főleg nyárra ne csináltasd hiszen akkor megy a party ezerrel remélem tudtam segítnei pusz
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Meleg vagy? Akkor rózsaszínt
2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti köszönöm szépen a válaszod :) csak azért gondoltam, mert sehol sem találok mesterfodrászt..és unalmas már ez az egyfajta frizura..xD puszi.


utolsó...te meg magadból indulsz ki, és elmehetsz a pííbe.:D köszöntem^^

2011. máj. 15. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem egy ilyen karamell szín..a sötétbarna hajban nagyon jólnézki:)) és ne adj. itt senki negatív leb*zizos véleményére:D

2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. máj. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!