Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurám legyen? Ez jó?

Milyen frizurám legyen? Ez jó?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék valami újat a stílusomban,13 éves vagyok és fokozatosan volt legutóbb(fél éve) levágva a hajam frufru nélkül. Azóta tiszta egyenes lett és most megint szeretném levágatni szintén fokozatosra,de hosszú (szemig érő) oldalfrufru-val. Szerintetek ez még ,,divatos,,? Linkelnétek képeket hosszú oldalfrufrukról? Nagyon megköszönném a segítségeteket,esetleg mást is mutathattok,csak ne legyen rövidebb a vállig érőnél. Köszi szépen előre is.


13/L


2011. máj. 10. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék mondani,hogy még soha nem volt oldalfrufrum ..ezért kicsit félek tőle xD Szerintetek hagyjam a nyári szünetre?
2011. máj. 10. 15:40
 2/4 anonim válasza:

Szerintem az lenne a legjobb,ha a hosszát kiigazíttatnád,és oldalt az arcod körül fokozatosra vágatnád. :D

ui.:én voltam az akinek válasz írtál,és köszi!

2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Úgy érted,hogy a hajam ne legyen fokozatosra vágva?
2011. máj. 10. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Persze lehet,de nem muszáj! :D
2011. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!