Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Bajusz gyantázás! Fehér...

Darcy01 kérdése:

SOS! Bajusz gyantázás! Fehér kis pattanások jelennek meg a szám fölött! Mivel lehetne ezt megelőzni?

Figyelt kérdés

Pár napja otthon hideg gyantával szedtem le a bajuszomat. Aznap semmi bajom nem volt, még csak piros sem lett a bőröm. Másnap reggelre sok fehér kis pattanás jelent meg a szám fölött, és még most is elég csúnya (3 nap telt el). Amikor a kozmetikus csinálta, akkor is ugyanígy jártam. Szerintetek milyen krém lenne hatásos, hogy máskor ne jelenjenek meg ezek a pattanások?


Köszönöm szépen előre is!


2011. máj. 9. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon érzékeny a bőröd és ahogy nőnek az apró kis szőrök, úgy folyamatosan irritálódik a gyantázott rész.

Készülj fel, teljes gyógyulás 1-1,5 hét, kenegesd nyugtató krémmel.


Én ezért szőkítem magamnak, azzal semmi baj nincs.


Te is tedd ezt.

Nincs olyan testrészem, ami tolerálná a gyantát.. sajnos.


Minden nő azért gyantáztat, hogy szépüljön, ezzel szemben én és hozzám hasonlóan érzékeny pedig csúnyulunk...


Ez van.


Próbáld ki, amit írtam.

2011. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!