Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki elmagyarázná nekem ezt...

Valaki elmagyarázná nekem ezt a videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

a kérdésem az lenne, ha jól látom a mitesszereket szedi ki..ez után is ugyan úgy kell valami pórusösszehúzó hogy ne maradjanak ott a lukacskák?:D ha igen, hol lehet kapni ilyen összehúzót?:)

plusz még szeretném pontosan megtudni, mit csinál a videóban(összetétel,mennyiség) nagyon szépen köszönöm:)


2011. máj. 9. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

igen àltalàban mindig kell.

elöször mondjuk melegvíz, hogy kitàguljanak, megcsinàlod ezt a zselés- tejes cuccot és utàna hidegvízzel borogatod, vagy lemosod.

az összehúzza öket.majd hidratàló krém :)

2011. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez házi készítésű tapasz, Rossmannban és dm-ben is lehet kapni, mitesszereket távolít el, az orra kell ragasztani stb. Szóval boltban is kapható.


Zselatin kell hozzá és tej.


Egy evőkanál tejet keverj el 1 evőkanál ízesítetlen zselatinnal. Keverd össze, tedd be a mikróba 10 másodpercre, mutatja hogy kéne kinéznie :)


Várj hogy hűljön egy picit, fogj egy ecsetet, mártsd bele, ellenőrizd a hőmérsékletet a kézfejeden (ne legyen túl forró), vidd fel a megtisztítandó területre (ahol mitesszeres, olajos, koszos), 10 percig hagyd fenn hogy megszáradjon, majd húzd le.


A végén elmondja, hogy ez milyen egyszerű és búcsút mondhatsz az általam fentebb leírt bolti tapaszoknak. Utána érdemes valamilyen krémet, szérumot használni, mert ilyenkor tiszta a bőr és jobban beszívódnak a hatóanyagok, ez a lány valami akne-elleni cuccot kent fel, én Aknesolt tennék, vagy amit te használsz a mindennapokban :)


Sok sikert :)

2011. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!