Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e ott lent 1 barmilyen...

Lehet-e ott lent 1 barmilyen szortelenito kremet hasznalni vagy az artalmas lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel ott jóval érzékenyebb a bőr, nem ajánlott.

De olvastam itt olyat már aki használt és semmi baja nem lett tőle. Mindenesetre én nem használnám, mivel elég erős vegyszereket tartalmaznak.

2009. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem egészséges, és nem is ajánlott ha érzékenyebb a bőröd.

De én használtam már ott weet-et és opilca-t, (természetesen veszélyes helyekre nem ment belőle) és semmi bajom nem lett.

Csak nekem erős a szőröm és nem volt túl hatékony...


De ha nem gyakran használod és nem jut be semmi olyan helyre, ahová nem kéne, akkor nem lehet gond. Max kipattogsz, viszketsz vagy egyéb allergiás reakciót tapasztalt, ha érzékeny vagy az ilyesmire, de ez nem túl gyakori. És el fog múlni utána.

2009. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, csak mivel keratinoldót tartalmaz leoldja a bőr felsőbb rétegeit és ha amugyis vékonybőrü vagy akor ott aztán tényleg..... de énis csináltam már egyszer kétszer és nagy bajom nem lett tőle. probáld ki kis felületen, aztán max nem csinálod meg az egészen.
2009. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a weet-nek van kifejezettem bikinivonalra kifejlesztett szőrtelenítő krémje, de én sohasem használtam. Meg persze kérdés, hogy mennyire akarsz szőrteleníteni. Mert konkrétan ott tényleg lehet, hogy veszélyes...
2009. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem erzekeny a borom, de mas teruleten nem volt bajom a veet-el. kiprobaltam, helyenkent nagyon csipett es egetett ott szinte azonnal lett is 1 nagy piros duzzadt folt ami napokig latszott is fajt. azota inkabb nem kiserletezgetek, marad a gyanta es a borotva. de kiprobalhatod. ha erzed h nagyon csip mosd le azonnal. nekem inkabb a hajlatban volt vele gond.
2009. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!