Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Herbashine színező...

Garnier Herbashine színező kapható vagy kapható lesz nálunk?

Figyelt kérdés

Ha tudsz erről valamit, írd meg légy szíves! Köszi! :)


[link]


2011. máj. 9. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb ugyanaz mint a loreal castingja. Tényleg!!! Semmiben nem herbább vagy sájnabb. Sima ammóniamentes hajfestékről van szó ugyanis. Onnan tudom, hogy én már próbáltam.

Amúgy a garniernek most is van ammóniamentes hajfestékje, az is ugyanolyan jó, igaz, hogy ezek egyike se 10 perces. Hozzátenném, hogy ugye a garniert is a loreal gyártja, és az árnyalatok és az illat is ugyanaz, sőt a herbashine-t ugyanolyan kartondobozban árulják, mint a castingot.

2011. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A castinggal az a gond, hogy nincs már minden eddigi színben a boltban. Ebben meg nagyobb a választék. Te hol vetted?

2011. máj. 20. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én Angliában élek, itt vettem, de én nem szeretem az ilyen 10 perces dolgokat, mert a fodrászom szerint nagyon káros és én is észrevettem, hogy jobban kiszárítja a hajam. Tényleg annyira ne hiányold...
2011. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is hallottam a gyorsan ható termékekről. Csak az a gond, hogy hajSZÍNEZŐBŐL alig van válaszék. Pedig nem mindenki akarja festeni a haját. o.o
2011. máj. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!