Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Bánfis dolgokat hajhull...

Vettem Bánfis dolgokat hajhullásra de hogy csináljam? Melyiket elöször? és nem baj hogy tul soat vettem?

Figyelt kérdés
Vettem Bánfi haszeszt és sampont hajhullásra de vettem azta kicsi hair tonic szeszt is... és mivel nem volt bánfi hajbalzsam Balea balszsamot vettem ami csak sima barna hajra valo...Na de ugy a samponal meg kell monsni 2szer közöte hajszesz utána balzsam de a hair tonicot meg nem kell kimosni...Szoval nem tul sok ez a hajmanak?
2009. márc. 10. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Tonicot ne használd, ha sok Bánfit használsz az nem baj, mert egyféle termék sőt több termék együttes használatával nagyobb eredményt érsz el.

Ha használsz is mellé mást csak tiszta gyógynövény legyen és azt se aznap amikor a Bánfikat használtad hanem várj 1 napot!

2009. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mármint Bánfiból használhatsz egyszerre több félét (szesz, balzsam, sampon)

Előző hozzászóló

2009. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziii:)
2009. márc. 12. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!