Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékony arcpakolás zsíros...

Hatékony arcpakolás zsíros bőrre, és ti mely arclemosó kozmetikumokat részesítitek előnyben, tinédzsereknek mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Néhol elég zsíros, mitesszeres és pattanásos a bőröm, nem tudom, milyen arcpakolást használjak. Mivel vegyes bőrtípusú vagyok, van, ahol meg kiszárad az arcbőröm. Tinikorú vagyok, nem tudom, a pakolás mellett milyen arclemosó kozmetikumokat tudnátok ajánlani. Segítségeteket előre is nagyon megköszönöm !
2011. máj. 8. 08:37
 1/3 anonim válasza:
Clean & Clear ilyen folyékony tonik, nagyon jó zsíros, pattanásos bőrre.Próbáld ki.:)
2011. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arclemosóből olyat válassz, aminek a összetevői között szerepel a szalicilsav és a cink. De nekem pl nagyon jól bevált arclemosóból a dm saját márkása, vagy a clean&clear.


Tonikból énis a Clean&Cleart javaslom, de ennél is a szalicilsav a kulcs.


Amikor kiszárad a bőröm, akkor nivea olajmentes hidratálót használok, ez teljesen sima, olcsó, nem kifejezetten problémás bőrre készült, de nekem bevált. De nem mindennap használom, csak szükség esetén.


Pakolást én nem használok, azokkal minddel rossz tapasztalataim voltak, ami ilyen pattanás ellenes.

2011. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a kotmetikus ajánlotta a clean&clear-t és bevált!szerintem próbáld ki :)
2011. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!